Junior energiapiaci elemző

Piac- és energetikai elemzőt keresünk földgázszolgáltatásunk és energetikai tevékenységünk támogatására. Ha érdekel az energiakereskedelem, az energetika világa és szívesen készítesz elemzéseket, nézel a felszín mögé, akkor ezt a munkát Neked találták ki!

Főbb feladatok

  • Ügyfeleink energiafelhasználásának nyomon követése ill. előrejelzése
  • Földgázpiaci elemzések/modellek készítése
  • Földgázszolgáltatás szervezésének támogatása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és kereskedő partnerekkel, illetve hálózati társaságokkal

Amit kínálunk

  • Intenzív tanulási lehetőség a következő területeken:
    • Energiapiaci trendek naprakész ismerete
    • Részvétel a mindennapos földgázkereskedelemben
    • Portfólió elemzési ismeretek használata a gyakorlatban
    • Betekintés jelentős energiafogyasztó vállalatok működésébe
  • Dinamikus csapat
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség

Követelmények

  • Befejezett egyetemi tanulmányok mérnöki vagy közgazdaságtani területen
  • Logikus gondolkodás
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Erős excel tudás
  • Kreativitás
  • Magyar és angol nyelvtudás

Előny

  • Adatbázisok/MySQL ismerete
  • Energiapiaci ismeretek

A pozíció teljes  munkaidős.

A Wattler-ről

Nézz körbe a weboldalunkon, hogy megismerj minket és céljainkat! Nézd meg földgázszolgáltatásról szóló ►videónkat, látogass el Facebook-oldalunkra, vagy töltsd le a Wattler App-ot!

Rád gondoltunk?

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésedet, akkor küldd el a CV-d és egy rövid bemutatkozást a work@wattler.eu-ra még ma!

Ha érdekel, nézd meg a többi nyitott pozíciónkat!