Junior portfóliószakértő – gázpiaci elemző

0-2 év tapasztalattal rendelkező mérnök / közgazdász kollégákat keresünk energiakereskedelmi tevékenységünk támogatására

Ha érdekel az energiakereskedelem (azon belül is főleg a földgáz-kereskedelem) és szívesen készítesz elemzéseket, ha izgatnak a részletek, akkor ezt a munkát neked találták ki!

Az első pillanattól kezdve felelősségteljes munkád lesz, a teljes értékláncot átláthatod.

Főbb feladatok:

  • Ügyfeleink energiafelhasználásának nyomon követése ill. napi, havi, éves szintű előrejelzése, előrejelző algoritmus használata és fejlesztése
  • Napi operatív teendők elvégzése, kommunikáció és adatkapcsolat a hálózati társaságokkal
  • Földgázpiaci elemzések/modellek készítése, folyamatos javítása
  • Földgázszolgáltatás szervezésének támogatása
  • Árazási tevékenység támogatása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és kereskedő partnerekkel, illetve hálózati társaságokkal

Amit kínálunk:

  • Intenzív tanulási lehetőség a következő területeken:
    • Energiapiaci trendek naprakész ismerete
    • Részvétel a mindennapos földgázkereskedelemben
    • Portfólió elemzési ismeretek használata a gyakorlatban
    • Betekintés jelentős energiafogyasztó vállalatok működésébe
    • predikciós algoritmusok működésének elsajátítása
  • Dinamikus csapat
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség

Követelmények:

  • Befejezett egyetemi tanulmányok mérnöki vagy közgazdaságtani (esetleg egyéb) területen, legalább BsC
  • Logikus gondolkodás, önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Erős excel tudás
  • Magyar és angol nyelvtudás
  • Havi egy hétvégi ügyelet vállalása

Előny:

  • Adatbázisok/MySQL/Python ismerete
  • Energiapiaci ismeretek

A pozíció teljes munkaidős.

A Wattler-ről

Nézz körbe a weboldalunkon, hogy megismerj minket és céljainkat! Nézd meg földgázszolgáltatásról szóló ►videónkat, látogass el Facebook-oldalunkra, vagy töltsd le a Wattler App-ot!

Rád gondoltunk?

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet! Küldd el a CV-d a [email protected] címre még ma!

Ha érdekel, nézd meg a többi nyitott pozíciónkat!